Посилення протиповітряної оборони Одеського регіону

Дата: 07.03.2024 08:57

Посилення протиповітряної оборони Одеського регіону, фіксація воєнних злочинів, надання гуманітарної допомоги особам, які постраждали від військової агресії росії, функціонування зернового коридору та економічна діяльність регіону – основні меседжі зустрічі з депутатами Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина.

Заступник голови ОДА Сергій Кропива поінформував присутніх щодо поточної ситуації в Одеській області, подякував за всебічну підтримку Німеччини та надання військової допомоги.

Також наголосив, що для захисту цивільного населення, енергетичних об’єктів, портів та історичної спадщини від варварських атак, Одещина потребує додаткових засобів протиповітряної оборони.

В свою чергу депутати Бундестагу висловили свою вдячність за те, що Україна продовжує експорт агропродукції для підтримки продовольчої безпеки у світі. Та зазначили, що Німеччина і надалі продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки потрібно.

Разом до перемоги!🇺🇦🤝🇩🇪