В Стрюкове пройшли фінальні змагання з волейболу - ll етап змагань ( територіальні громади) Президентського проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 08.03.2024 08:53

⛹⛹Сьогодні голова Березівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш та начальник відділу освіти, культури, спорту та охорони здоров'я Ольга Гаврилюк відвідали Стрюківський опорний заклад освіти Стрюківської сільської ради Березівського району, де проходили фінальні змагання з волейболу - ll етап змагань ( територіальні громади) Президентського проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Адміністрація, педагоги разом зі сільським головою Олександром Афанасьєвим подбали про те, щоб юні спортсмени мали форму, заклад освіти та спортивна зала оснащені яскравими банерами та логотипами змагань. Змагалися сьогодні чотири команди громади- 2 команди дівчаток та 2 команди хлопчиків. Гасло змагань "Разом переможемо" об'єднало всіх учасників волейбольного турніру.