Зустріч з представниками ГО «10 квітня»

Дата: 08.03.2024 10:21

07 березня у Конопляному відбулася зустріч за участі жителів громади, внутрішньо переміщених осіб та працівників сільської ради з представниками ГО «10 квітня».

Під час інформаційного заходу «Гендерна рівність та стереотипи» переглянули відеоролик про історію свята 8 березня, обговорили важливу тему насильства в сім’ї, що очікує суспільство від чоловіка і жінки.

Учасники заходу відкрито спілкувалися на вибрану тему, ділилися історіями зі свого життя та обговорювали вихід з різних ситуацій.

Команда організації також надала корисні матеріали з контактами Гарячої лінії для вирішення конфіденційної медичної, психологічної та юридичної допомоги постраждалим особам.

Спільно обговорили проблемні питання та нагальні проблеми, що виникають в сім’ях в умовах сьогодення.

Вдячні ГО «10 квітня» за теплу атмосферу під час заходу. Сподіваємося на тісну співпрацю в подальшому!