Дякуємо усім, хто добровільно взяв зброю до рук і став на захист Батьківщини!

Дата: 14.03.2024 15:59
Кількість переглядів: 357

Фото без опису

Умови війни, яка триває вже 10 років, вимагають від народу максимальних зусиль. Українські добровольці демонструють справжній дух відданості та жертовності, захищаючи свою Батьківщину від окупантів.

Добровольці – це надзвичайні люди, які несуть на своїх плечах відповідальність за майбутнє України, вони є прикладом для наступних поколінь та доказом їх безмежної любові до рідної землі.

День українського добровольця – це свято сильних, відважних та незламних сердець, які не зупиняються перед складними випробуваннями.

Цей день нагадує нам про те, що необхідно докладати зусиль у захист своєї держави і як важливо вшановувати тих, хто ризикує своїм життям заради миру і свободи.

Дякуємо усім, хто добровільно взяв зброю до рук і став на захист Батьківщини!

Нехай вас завжди супроводжує Янгол-охоронець та перемога!

Слава українським добровольцям та Слава Україні!


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь