Дата: 19.03.2024 08:57

15 березня начальник Одеської ОВА Олег Кіпер провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні пані Хелене Санд Андресен.

Під час зустрічі обговорили питання щодо безпекової та економічної складової розвитку регіону, зокрема функціонування портів Одеської області.

Пані Хелене Санд Андресен розповіла, що Уряд Норвегії затвердив програму "Фрітьофа Нансена", яка передбачає виділення коштів у сумі 75 млрд норв. крон (6,8 млрд дол. США) на період 2023–2027 рр. на потреби України, а також наголосила, що Норвегія підтримуватиме Україну стільки, скільки це буде необхідно для перемоги.

Дякуємо норвезьким партнерам за всебічну допомогу Україні!