Олег Кіпер зустрівся з генеральною директоркою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва пані Патріцією Данці

Дата: 20.03.2024 09:10

Реконструкція обласної філармонії, будівництво укриттів у навчальних закладах, розробка Стратегії відновлення та розвитку Одещини - це та не тільки обговорив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер з генеральною директоркою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва пані Патріцією Данці.

Вдячні пані Патріції за особливу увагу до нашого регіону та співпраці в рамках швейцарсько-українських проєктів DECIDE та EGAP.

Ми вкрай зацікавлені у можливості долучення Швейцарії до участі в проєктах з відновлення інфраструктури в Одеській області, тож працюємо в цьому напрямку.