Про головні аспекти усиновлення та опіки

Дата: 22.03.2024 15:31

🎤Про головні аспекти усиновлення та опіки, а також етапи підготовки для усиновителів та опікунів повідомила під час брифінгу в Одеській ОВА тимчасово виконуюча обов’язки начальника Служби у справах дітей Одеської ОВА Мілена Фоміна.

Пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення.

Усиновлення дитини є безтерміновим, оскільки усиновлювач прймає у свою сім’ю дитину на правах дочки чи сина.

✅️Важливо! Під опіку дитина влаштовується до 14 - річного віку, піклування з 14 до 18 років. В прийомну сім’ю та дитячий будинок сімейного типу діти влаштовуються до досягнення 18-річного віку або до закінчення навчання у професійно-технічних/вищих навчальних закладах. Особи, яким встановлено інвалідність можуть продовжити проживати та виховуватися у прийомній до досягнення ними 23-річного віку.

Детально дивіться у відео⬇️