Друга річниця загибелі Героїв!

Дата: 29.03.2024 12:19

💔Олег Нікітін та Руслан Блинов💔

Вони були односельцями та жили на сусідніх вулицях. Руслан мав дуже мирну робочу професію. Олег же, маючи мирний робочий фах – обрав військовий шлях. Руслан працював в місцевому господарстві, а Олегу підкорялися різні типи військової техніки, терикони та вершини Донеччини, на яких закріплювалися його побратими.

Олег - батько багатодітної родини, Руслан же не встиг створити власної сім'ї та пізнати радість батьківства.

Олег пройшов шлях від АТО до повномасштабного вторгнення ворога. Руслан – в лютому 2022 року вперше взяв до рук зброю та став на захист України.

Обидва були мобілізовані в лютому 2022 року до 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Обидва захищали наш Південь. Обидва тривалий час вважалися безвісти зниклими. І як виявилося згодом – обидва загинули в один день.

Вони були такими різними в мирному житті та мужніми і вірними Україні у важкий для країни час.

Вони вже ніколи не зустрінуться на землі. Не пройдуть вуличками рідного села. Не обіймуть своїх рідних. Їх могили на кладовищі поряд, а душі - на небі.

Сьогодні – друга річниця загибелі Олега та Руслана.

У другу річницю загибелі до Олегової могили вперше покладуть квіти...

Вічна шана Героям!

Доземний уклін матерям Героїв!