Дата: 29.03.2024 16:38

⛹⛹ На базі Богунівського ліцею відбулися змагання територіального етапу Коноплянської громади в рамках спортивного проєкту Президента України "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу серед юнаків під гаслом "Разом переможемо!" З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Коноплянської сільської ради Іван ІВАНОВ.

За лідерство змагалися 3 команди з Коноплянського, Богунівського та Катерино-Платонівського ліцеїв.

У результаті спортивного турніру перемогу здобула команда Катерино-Платонівського ліцею під назвою "Росомаха". Другими стали юнаки Богунівського ліцею. А ІІІ місце посіла команда Коноплянського ліцею.

Ці змагання ще раз доводять, що український дух незламний, і попри усі біди, які випали на долю України, ми будемо розвиватися, формуватися як сильна і здорова нація, а також виборювати перемогу не лише на полі бою, а й на спортивних майданчиках.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦