Brave1 оголошує про пошук рішення БпЛА-перехоплювача

Дата: 03.04.2024 15:07

Brave1 – єдина координаційна платформа, створена для розвитку інноваційних оборонних проєктів в Україні, оголошує про пошук рішення БпЛА-перехоплювача.

Наша ціль – об’єднати розробників�та інженерів, які створять ефективні рішення для знищення ворожих розвідувальних дронів – ZALA, Орлан, SuperCam. Ця технологія допоможе боротися з ворожими безпілотниками, не витрачаючи цінні засоби наших сил ППО.

Що ми очікуємо? Готовність продемонструвати ураження цілі на:

швидкості – 100-150 км/год

висоті – 1500 м

Що має продемонструвати рішення:

Отримання інформації про ціль з системи виявлення

Виявлення, захоплення та супроводження цілі бортовими системами перехоплювача

Наведення перехоплювача на ціль для забезпечення умов ураження

Щоб подати своє рішення, потрібно заповнити форму https://forms.gle/GxcWzPmxfTtZKwCCA

Якщо розробка відповідає вимогами, команда Brave1 сконтактується з розробниками для подальшого супроводу задля розвитку та доопрацювання рішення.

Нагадаємо, Brave1 створено завдяки тісній співпраці шести ключових державних органів, що відповідають за сферу безпеки та оборони: Міністерства цифрової трансформації, Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства стратегічних галузей промисловості, Міністерства економіки, РНБО.

Brave1 є унікальною точкою входу для співпраці компаній сфери оборонних технологій, сил безпеки та оборони, уряду, інвесторів, благодійних фондів, ЗМІ та всіх, хто об'єднує зусилля задля перемоги за допомогою технологій.

Brave1 залучає і підтримує розробників і інноваторів в сфері defense tech на будь-якому рівні готовності продукту/сервісу і забезпечує прискорення впровадження інновацій завдяки організаційній, інформаційній та фінансовій підтримці, надаючи доступ до військової експертизи, демонстраціям, тестуванню розробок, кодифікації.

Детально можна ознайомитись за посиланням: https://brave1.gov.ua

Контактна електронна адреса: brave1@od.gov.ua