В Одеській обласній клінічній лікарні новий виконуючий обовʼязки генерального директора

Дата: 04.04.2024 08:40

Новим в.о. очільника медзакладу став Андрій Перевезенцев, сьогодні голова Одеської ОВА Олег Кіпер представив його колективу.

«Розвиток, осучаснення та прозорість Одеської обласної клінічної лікарні - пріоритетний напрямок нашої роботи. На Андрія Сергійовича покладається велика відповідальність - зробити у найкоротші терміни з головного медзакладу області комфортну лікарню європейського рівня», - заявив Олег Кіпер.

Андрій Перевезенцев за фахом лікар-хірург. Закінчив Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. З 2012 працював ургентним хірургом. У 2012-2021 роках був завідуючим відділенням трансфузіології та клітинної терапії КНП “Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» БРР БМР. З 2022 обіймав посаду Директора КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №2».

Бажаємо сил та мудрості на новій посаді!🇺🇦