У центрі уваги міжнародних спільнот – мир, стабільність та розвиток

Дата: 08.04.2024 08:54

Активізація українсько-італійської співпраці на регіональному рівні - ключовий меседж круглого столу (в онлайн форматі), який присвячений підписанню меморандуму про співпрацю між Люблінським воєводством республіки Польща та регіоном Лаціо Італійської Республіки.

Одещина, як партнер польського воєводства, налагоджує співпрацю з італійськими партнерами з метою об'єднання зусиль для спільних проєктів та ініціатив.

✅Це також важливий крок у відновленні та розвитку областей України, які постраждали від російської агресії.

🗣️Сергій Кропива, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації, наголосив на значущості міжнародної підтримки у зусиллях забезпечення миру та відновлення регіонів: "Війна, безперечно, має довготривалі наслідки, але разом ми зможемо подолати ці виклики, відновити пошкоджене та забезпечити потреби наших громадян."

ℹ️Даний захід відбувся в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області.

☝️Варто зазначити, що Угода про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією (Україна) та Люблінським воєводством (Республіка Польща) була укладена у 2005 році. Люблінське воєводство з першого дня повномасштабного вторгнення країни-терориста допомагало Одещині, надаючи різноманітну гуманітарну допомогу жителям регіону та ВПО, а у 2023 році передало карету швидкої допомоги для Захарівської багатопрофільної лікарні Роздільнянського району Одеської області.

🤝🏻Співпраця між регіонами – це не лише обмін ідеями, але й спільні зусилля для створення майбутнього, яке буде стабільним та процвітаючим для всіх.