Дата: 08.04.2024 15:53

Відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Тарутине Болградського району Одеської області.

Завдяки турецько-німецькій організації з надання екстреної медичної допомоги “Action Medeor” та міжнародному фонду допомоги розвитку Блакитного Півмісяця “ІВС” в Тарутине за нетривалий час була побудована та обладнана сучасна амбулаторія сімейної медицини.

Нова амбулаторія розрахована для обслуговування майже 27 тисяч мешканців, у тому числі і дітей. У закладі працюватимуть кабінет щеплень та процедурний кабінет, де можна зробити необхідні загальні аналізи, скринінги на холестерин, швидкі тести на вагітність, ВІЛ, вірусні гепатити, визначення антигену вірусу COVID-19, а також електрокардіограму за направленням лікаря.

Неймовірно цінним є те, що у надскладні часи війни іноземні партнери не забувають про Україну та її громадян, допомагають та всебічно підтримують.

Висловлюємо щиру подяку турецько-німецькій організації “Action Medeor” за небайдужість та турботу про громадян віддалених населених пунктів Одеської області. Нова амбулаторія зможе охопити велику частину пацієнтів та зберегти життя не одному хворому!