На Одещині Голова Меджлісу кримськотатарського народу відкрив перший регіональний іфтар

Дата: 10.04.2024 08:53

🔹Перший одеський іфтар - вечерю під час священного для мусульман місяця Рамадан провели в Будинку прийомів Одеської обласної ради.

👉З цією метою до Одеси приїхав Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

✅Захід став ще однією з можливостей ближче ознайомитися з мусульманською культурою, яка є невіддільною частиною української політичної нації, як і кримські татари, що є корінним народом України - його невіддільною частиною.

🗣️Присутні говорили про єдність народу України, який боронить свою незалежність, про внесок представників мусульманської спільноти України, які активно виступають на іноземних майданчиках, адвокатуючи позицію України у світі та розвінчуючи ганебні фейки російської пропаганди.

ℹ️Співорганізаторами заходу виступили Духовне управління мусульман України "Умма", Духовне Управління Мусульман Криму, ГО «Кримські татари Одещини» та Ісламський інформаційно-культурний центр Аль Масар м.Одеса.