Ти як?

Дата: 24.04.2024 08:52

Наша молодь - наше майбутнє!

Турбота про ментальне здоровʼя наших дітей - це необхідний фундаментальний процес.

На базі Одеського фахового коледжу міжнародного гуманітарного університеру відбувся захід під назвою «Стійкість молоді - сила нації!».

Це подія, яка має мету привернути увагу молоді до важливості піклування про ментальне здоровʼя своє, рідних і близьких.

📍 Урочисто відкрив захід заступник голови Одеської обласної державної адміністрації - Дмитро Радулов.

⠀⠀

👆 Регіональна координаторка Всеукраїнської програми з ментального здоровʼя «Ти як?» - Анна Велічко, під час відкриття зазначила, що:

«Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, котрі, саме у молодому віці, потрібно спрямовувати у правильне русло. Одне із головних-це піклування та підтримка свого ментального здоров’я».

📌Розпочався фестиваль із патріотичної руханки на подвірʼї коледжу.

І далі вже молодь могла по черзі обирати активності, котрі були приготовані для них фахівцями-психологами Центру ментального здоров’я, а саме ігри-квести, арт-терапевтичні практики.

Підтримку в організації забезпечили БФ «Вітри Змін», молодіжний БФ «НЕКСТ», Регіональне представництво «Спів Дія», Червоний хрест та представники проєкту «Тижні Добрих Справ 2024».

✅️Впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA у співпраці з Міністерство охорони здоров'я України, експертного партнерства та підтримки World Health Organization Ukraine.