Онлайн-зустріч з заступницею губернатора провінції Стамбул Турецької Республіки

Дата: 15.05.2024 09:07

Оздоровлення дітей, співпраця у галузі медицини та IT-технологій, стажування для талановитої молоді - ці та інші питання обговорили на онлайн-зустрічі з заступницею губернатора провінції Стамбул Турецької Республіки пані Озлем Бозкурт Геврек.

У контексті діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області обговорили можливість організації бізнес-місій обох регіонів, а також пошуку партнерів для реалізації інфраструктурних проєктів.

Наша співпраця можлива завдяки діючій угоді між Одеською ОВА та Губернаторством Стамбулу про торгово-економічне, науково-технічне та гуманітарне співробітництво від 2002 року.

Вдячні цьому братському регіону за всебічну допомогу під час повномасштабного вторгнення, підтримку Одещини та України.

Розраховуємо на подальшу співпрацю 🇺🇦🤝🇹🇷