Нещодавно відбулися важливі зустрічі з керівниками провідних федерацій регіону

Дата: 30.05.2024 12:42

Продовжуємо налагоджувати співпрацю зі спортивними федераціями Одеської області, щоб розвивати спорт та підтримувати наших спортсменів.

Нещодавно відбулися важливі зустрічі з керівниками провідних федерацій регіону.

Під час зустрічі з керівником відокремленого підрозділу громадської організації "Федерація тхеквондо (ВТФ) України" в Одеській області Віктором Подоляном, обговорили кілька ключових напрямків співпраці: організація тренувань для підвищення рівня майстерності спортсменів та обмін досвідом між тренерами, проведення регіональних турнірів та чемпіонатів з тхеквондо, щоб молоді спортсмени могли проявити себе та отримати змагальний досвід, організація семінарів та майстер-класів для тренерів та спортсменів з метою підвищення їхньої кваліфікації та реалізація програм, спрямованих на залучення молоді до занять тхеквондо та здорового способу життя.

З секретарем Одеської обласної федерації плавання Вадимом Пенязєнко були обговорені наступні можливі шляхи співпраці: поліпшення матеріально-технічної бази для тренувань, проведення спільних тренувальних таборів для плавців різних вікових категорій для підвищення їхньої майстерності, організація та проведення регіональних та національних змагань з плавання, що дозволить спортсменам регулярно змагатися та підвищувати свій рівень, створення умов для підготовки плавців до участі у міжнародних змаганнях, включаючи організацію зборів за кордоном.

Впевнені, що така співпраця сприятиме популяризації спорту в Одеській області та відкриє нові можливості для наших спортсменів.