Офіс «Зроблено в Україні» тепер на Одещині

Дата: 31.05.2024 09:00

Офіс «Зроблено в Україні» тепер на Одещині ⚓️🇺🇦

Такий простір відкрили на базі Одеської філії обласного центру зайнятості.

У ньому проводитимуть консультації, надаватимуть практичну допомогу при написанні бізнес-планів, оформленні й подачі документів для участі у грантах, державних програмах. Основне завдання – допомогти людині, яка має бізнес-ідею, втілити її в життя або масштабувати та покращити вже працюючий бізнес.

«Для Одещини, яка славиться своєю підприємницькою жилкою, відкриття такого офісу є надзвичайно важливим.

Зосередження в одному місці спектруможливостей для підприємців, які вже мають ідею, а їм буде запропонована низка інформації та інструментів для реалізації своєї власної справи – це гарний старт. Наш український виробник матиме більше можливостей, а на ринку з’явиться більше конкурентоспроможнихнаціональних продуктів», - зазначив заступник голови Одеської ОВА Дмитро Радулов.

Також в офісі надаватимуть послуги служби зайнятості для формування кадрового потенціалу. Ваучери на навчання, компенсації за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю, допомогу з підбором і підготовкою кадрів.

Всеукраїнська платформа “Зроблено в Україні” формує новий погляд на вітчизняне підприємництво задля його всебічної підтримки.

Працюємо далі 🤝🏻