Дата: 08.07.2024 09:27

Робочі поїздки заступника голови Одеської ОДА Антона Шалигайла регіоном тривають. Цього разу відвідали заклади загальної середньої та професійно-технічної освіти, які функціонують на території Чорноморської міської ради та Молодіжненський ліцей Великодолинської селищної ради.

З метою забезпечення безперебійного функціонування об’єктів освіти в умовах воєнного стану першочергово зверталася увага на виконання рекомендацій щодо створення безпечного освітнього середовища та збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу.

Під час візитів також оглянуто харчоблоки, котельні, спортивні зали, «Класи безпеки», навчальні лабораторії, приміщення і території закладів на предмет інклюзивності.

Особливий акцент на підготовці до складного осінньо-зимового опалювального періоду (системи опалення, наявність генераторів, пального тощо).

«Як і анонсував, такі візити плануємо проводити регулярно, щоб безпосередньо на місцях дізнатися про стан справ і проблематику в закладах освіти, почути пропозиції та запропонувати шляхи вирішення найбільш проблемного»,- підсумував Антон Шалигайло.