Дата: 10.07.2024 09:27

☢️477 тонн, а це більше 20 фур - саме стільки небезпечних відходів вдалося ліквідувати з жовтня минулого року по теперішній час.

Ця отрута в нашому регіоні була з минулого століття: у 1979 році поруч з Одесою затонуло судно з дустом на борту. Коли ліквідатори розкрили деякі могильники - виявили, що мішки з небезпечною речовиною вже були на межі розгерметизації. Добре, що взялися знешкоджувати вчасно.

Спеціалізоване підприємство знищило дуст методом спалювання. Сьогодні ліквідували останні залишки.

Одещина - перший регіон в Україні, що повністю позбувся від пестицидів радянських часів.