Оголошуємо про запуск нового проєкту «Кібер-волонтер»!

Дата: 10.07.2024 09:45

👨‍💻Оголошуємо про запуск нового проєкту «Кібер-волонтер»!

👉Проєкт «Кібер-волонтер» спрямований на створення мережі освічених та активних громадян, які допоможуть підвищити цифрову грамотність та кібербезпеку в Одеській області. Ці волонтери будуть навчати представників громадськості, активно впроваджувати цифрові ініціативи у районах та територіальних громадах, а також сприяти зміцненню цифрової компетентності місцевих мешканців.

💻 Кібер-волонтери — це активні учасники громади, які використовують свої ІТ-навички для підтримки та розвитку територіальної громади в сфері цифровізації. Вони допомагатимуть покращити доступ до муніципальних послуг через Інтернет, забезпечувати суспільну участь та прозорість управління.

📚 Вибрані представники з семи районів області пройдуть спеціалізовані курси з кібербезпеки та цифрового розвитку. Після завершення навчання вони організовуватимуть та проводитимуть освітні заходи (семінари, лекції, тренінги) для місцевих мешканців різних вікових та соціальних груп.

🔧 Кібер-волонтери будуть активними промоутерами цифровізації, сприяючи впровадженню новітніх технологій у повсякденне життя громади. Вони зможуть брати участь у різноманітних ініціативах, спрямованих на розвиток громад у цифровій сфері, забезпечуючи прозорість та доступність муніципальних послуг через Інтернет.

🌐 Проєкт «Кібер-волонтер» не лише підвищить цифрову грамотність, але й активно залучить громаду до процесів цифрової трансформації, сприяючи розвитку та вдосконаленню життя в регіоні.

📢 Приєднуйтеся до нашого проєкту, ставши кібер-волонтером! Заповніть форму для реєстрації за посиланням https://forms.gle/xKhdACLHUCjSwb818

💪Разом ми зможемо створити цифрове майбутнє для Одеської області!🛜