Майстриня стрільби стендової з Одещини Ірина Маловічко завершила свій шлях на Олімпійських іграх-2024

Дата: 06.08.2024 08:57
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Майстриня стрільби стендової з Одещини Ірина Маловічко завершила свій шлях на Олімпійських іграх-2024

Кваліфікація тривала протягом двох днів. Загалом, провели пʼять раундів пострілів, в кожному з яких мали збити по 25 мішеней (всього 125 мішеней).

В результаті кваліфікації до фіналу потрапляли лише 6 спортсменів і, нажаль, Ірина Маловічко до їх числа не увійшла

🔹В перший день вона збила 46 з 50 мішеней (посіла 22 місце).

🔹В другий день Ірині вдалося влучили по 67 мішенях з 75.

✔️Результат Ірини Маловічко за підсумками кваліфікації — 24-те місце серед 29 учасниць.

Дякуємо Ірині та її особистому тренеру Миколі Мільчеву за завзяту боротьбу! Ірина демонструвала не лише високий рівень професіоналізму, а й надзвичайну силу духу та патріотизм. Ми дуже пишаємося — справжня гордість України і Одещини!💙💛

Ми впевнені, що цей безцінний досвід стане у нагоді під час підготовки до Олімпійських ігор-2028😉

До речі, нагадаємо, що Ірина стала першою українською спортсменкою, що здобула ліцензію на участь у ОІ-2024👏🏽. Зробила вона це посівши 5 місце на чемпіонаті світу зі стрільби стендової у 2022 році.


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь