Відбулось виїзне засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до осінньо-зимового періоду 2024/25 років у м. Южне
Під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Антона Шалигайла відбулось виїзне засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до осінньо-зимового періоду 2024/25 років у м. Южне.
У заході взяли участь представники Одеської РВА та міських, сільських, селищних територіальних громад Одеського району.
Актуальні питання порядку денного, зокрема, стан підготовки комунальних підприємств району до опалювального сезону задля своєчасного забезпечення населення теплом та оперативністю структурної роботи в усіх закладах освіти та закладах охорони здоров’я.
«Попереду надскладна зима, тому маємо підготуватися до усіх можливих варіантів розвитку подій та викликів війни»,- наголосив колегам Антон Шалигайло.
Директором Департаменту освіти і науки Олександром Лончаком дано детальну характеристику стану розвитку освіти Одеського району та визначено ключові завдання на цей навчальний рік.
За результатами виїзного засідання було надано ряд доручень профільним фахівцям.
Також заступник голови здійснив моніторинговий візит до закладів освіти м.Южне, а саме побував у школі, де здобувають освіту понад 1000 дітей.
Формат навчання – змішаний. На базі закладу, за місцеві кошти, розширюють наявне укриття. Всі діти Южненської МТГ харчуються безоплатно за рахунок місцевого бюджету. Гарний приклад того, як дбає засновник про створення безпечного, комфортного освітнього середовища.