СПОРТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: ПРАЦЮЄМО НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ
СПОРТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: ПРАЦЮЄМО НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ
Програма “Ветеранський спорт” (https://mva.gov.ua/.../veteranskiy-sport-rozshireno...), яка надає ветеранам бойових дій та особам з інвалідністю компенсацію до 1500 грн на заняття спортом. Для цього вони можуть скористатися Дія.Карткою для безготівкової оплати в спортивних закладах, які мають відповідні коди MCC 7941 або 7997.
Під головуванням заступника голови Одеської ОДА Дмитра Радулова відбулася нарада, на якій обговорили підключення спортивних клубів до програми (https://drive.google.com/.../1Co05oxRRr5EFfc5c615.../view...). Головне питання – можливість здійснення безготівкових платежів через POS-термінали та підключення до банківської системи.
До наради долучилися представники банківського сектору, а також відділ реабілітації при Управлінні фізичної культури та спорту Одеської ОДА. Також були представники бізнесу та Управління з питань ветеранської політики ООДА
Заклади, що братимуть участь у програмі (https://drive.google.com/.../1eSE6pJSxZTPDFoPW78t.../view...), отримають наліпку “Ветеранський спорт”, що допоможе ветеранам швидко знаходити доступні місця для тренувань.
Вже понад 25 000 ветеранів по всій Україні отримали компенсацію на спорт через Дія.Картку!