На крок попереду суперників: одесити з «БІПА» здолали «Вінницю»
На крок попереду суперників: одесити з «БІПА» здолали «Вінницю»
Потужною перемогою одеського БК «БІПА-Одеса-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.» над «Вінницею», з рахунком
:
, завершився один з матчів регулярного чемпіонату Вищої ліги з баскетболу.
Одесити впевнено контролювали гру майже весь матч, двічі відриваючись у рахунку на 10+ очок. Однак суперники не здавалися й за чотири хвилини до фінальної сирени змогли зрівняти рахунок.
Проте, це лише підбурило гравців БІПИ зібратись, і з особливою зосередженістю та філігранною командною роботою відпрацювати вирішальну частину гри, що в результаті привело їх до перемоги!
Лідерами цієї гри стали:
Кирило Нєамцу (17 очок + 16 підбирань)
Дмитро Соловей (14 очок)
Нікіта Бешеті (9 очок + 5 підбирань)
Михайло Рудик (8 очок + 7 підбирань).
Ця перемога, а також два виграні матчі проти конкурентів у Миколаєві, дозволили БІПІ зміцнити позиції в турнірній таблиці та отримати вагому перевагу в боротьбі за місце у Фіналі шести. Наразі, команда обіймає шосту позицію в турнірній таблиці.
Вітаємо з перемогою! Як бачимо, настрой у хлопців бойовий, тому впевнені, що наступні два поєдинки з «Харківськими Соколами» та «Ніко-Баскетом» команда відпрацює на «відмінно»