На Одещині підбили підсумки щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

Дата: 02.07.2025 15:23
Кількість переглядів: 25

Фото без опису

На Одещині підбили підсумки щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

У першому півріччі 2025 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області відбулося засідання педагогічної ради. Участь у заході взяли представники Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської ОВА.

📌 Основні результати:

▪️ 1606 осіб пройшли функціональне навчання та спеціальну підготовку;

▪️ проведено 94 спеціальні об’єктові навчання і тренування за методичного супроводу Центру;

▪️ у всіх територіальних громадах області створено та діє мережа консультаційних пунктів з питань цивільного захисту.

Ці заходи реалізуються відповідно до плану комплектування Центру, затвердженого начальником ОВА, та спрямовані на підвищення рівня готовності населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

📘 Навчальний план на друге півріччя вже відкориговано з урахуванням Концепції модернізації закладів освіти системи ДСНС України (наказ МВС №1057 від 20.12.2023).

👉 Робота триває. Безпека кожного — справа спільна.

 


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь