Пісок, швидкість і сила: EXTREME BEACH GAMES 2025 в Одесі вразили масштабом спортивних подій!

Пісок, швидкість і сила: EXTREME BEACH GAMES 2025 в Одесі вразили масштабом спортивних подій!
![]()
9–10 серпня на узбережжі Чорного моря, на 13-й і 14-й станції Великого Фонтану в Одесі, відбулося продовження серії наймасштабніших мультиспортивних фестивалів України – Extreme Beach Games 2025.
Гості мали змогу побачити і взяти участь у багатьох активностях серед пляжних видів спорту: черлідинг, теніс, хокей, регбі, футбол, майстер-класи та показові виступи з карате, дискгольфу, боксу, а також видовищні заїзди ENDURO BIKE та Всеукраїнські змагання з воркауту. На локаціях фестивалю також проводились рухові активності та естафети від координаторів соціального проекту Президента України "Активні парки — локації здорової України".
«Основна мета фестивалю - розвиток пляжних , екстремальних, видовищних видів спорту, залучення провідних тренерів та колективів до взаємодії, а зараз, під час війни, ми об'єднуємося з метою підтримки наших побратимів», - сказав один з організаторів заходу - Денис Гратій.
Особливою родзинкою свята став виступ легендарного богатиря, заслуженого тренера України Миколи Пасічника, який за свою кар’єру виховав понад 42 тисячі правоохоронців. Його сила та приклад є справжнім натхненням для молодого покоління.
![]()
У рамках фестивалю відбувся благодійний збір коштів на потреби бойових підрозділів 11-ї бригади НГУ та 28-ї ОМБр. Наші військові - це рушійна сила нашої країни, наш захист та щит. Допомога їм - це справа кожного свідомого українця.
Організаторами події виступили засновники EXTREME BEACH GAMES - Олексій ВАСИЛЬЄВ, Олена ФЕДОРОВА та Денис ГРАТІЙ, ГО Ukrainian Club of Moncton, обласна комунальна організація “Обласний центр фізичного здоровʼя населення "Спорт для всіх" та ООО ФСТ “Спартак” за підтримки управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної (військової) адміністрації, які вкотре довели, що спорт – це не лише видовищне змагання, а й потужний інструмент єднання та підтримки країни. Одещина - земля, що обʼєднує.
![]()
EXTREME BEACH GAMES – це спорт, благодійність і емоції, які заряджають на цілий рік.
To be continued ![]()
