Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко під час робочого візиту на Одещину зустрілася з представниками бізнесу регіону

Дата: 23.03.2026 15:47
Кількість переглядів: 83

Фото без опису

Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко під час робочого візиту на Одещину зустрілася з представниками бізнесу регіону. До розмови долучилися члени Уряду та підприємці з промислового сектору та сільського господарства.

Говорили про те, як сьогодні бізнес працює в умовах війни і що потрібно, щоб він розвивався і залишався конкурентним.

Обговорили експорт, інвестиції, розвиток інфраструктури та відновлення економічної активності в регіоні.

Розглянули питання підтримки підприємств, які працюють на оборону, розширення доступу до фінансових інструментів, кредитування енергопотреб, отримання грантів на відновлення та спрощення регуляторних процедур.

Окрему увагу приділили питанням захисту вітчизняного виробництва. Піднімали також важливі питання законодавчого врегулювання діяльності підприємств харчової та виноробної галузей, а також десятки інших питань, з якими щодня стикається промисловість Одещини.

Бізнес озвучив практичні пропозиції, домовилися опрацювати їх разом з профільними міністерствами.

Дякуємо Премʼєр-Міністру України та представникам Уряду за змістовну розмову та системну підтримку регіону.


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь