Повідомлення про відключення електроенергії

Шановні жителі Громади! За попередньою інформацією АТ “ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ”, у зв`язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт, на території Коноплянської сільської ради буде проводитись відключення електропостачання, а саме: з 18 лютого поточного року з 08 години ранку до 20 години вечора в с. Богунове (вул.Новоселів, Садова, Центральна). Відключенню підлягають підприємства, заклади, магазини та офіси, розташовані на даних вулицях). Просимо у своїй повсякденній роботі врахувати дане повідомлення.

14:05 08.02.2021

Негода вирувала на території громади

Протягом декількох днів снігопад засипав Коноплянську громаду. Починаючи з 27 січня, в громаді розчищалися дороги працівниками комунального підприємства "Розенфельд". Посильну допомогу технікою надали ПСП "Україна", ТОВ "Правда" та небайдужі особи - Карагяур І. й Денисенко В., які ще й звільнили зі сніжного полону маршрутний автобус. Фермер Петренко О. власним транспортом забезпечив підвіз дітей в село Маркевичеве.

09:36 01.02.2021

Соціальна реклама

Соціальна реклама щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19!

10:15 26.01.2021

За результатами сесії

25 січня 2021 року депутатський корпус Коноплянської сільської ради зібрався на позачергову сесію.  Основним питанням були зміни до  бюджету територіальної громади на 2021 рік. Так, на  місцеву програму соціального захисту населення додатково виділені кошти в сумі 100 тис.грн.

09:52 26.01.2021

Встановлена гранична ціна на природний газ

Шановні жителі Громади! ПовІдомляємо вам, що на період карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2021 року №25 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України" встановлена з 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року, гранична ціна на природний газ за договорами постачання між побутовими споживачами та постачальниками, у тому числі постачальником "останньої надії", на рівні 6 гривень 99 копійок за 1 куб.метр.

14:12 25.01.2021